Do końca września zrób u nas zamówienie, a na kolejne dostaniesz rabat* 15%!
*Kod rabatowy obowiązuje na zamówienia od 100 zł (nie obejmuje promocji i kosztów dostawy).

Stojaki na wino

Produkty 11

na stronę

Produkty 11

na stronę

Czym kierować się podczas zakupu stojaka na wino?

Aby wybrać dobrej jakości stojak na wino, który posłuży Ci na długo, weź pod uwagę jego poniższe parametry.

#1 Ułożenie butelki wina

Większość stojaków na wino wymusza przechowywanie butelki w pozycji poziomej – jedynie w niektórych modelach zmienia się kąt nachylenia szkła. Dzięki leżakowaniu, alkohol zachowuje swoje właściwości – najlepszy smak oraz zapach. Pamiętaj jednak, aby w stojaku na wino nie przechowywać otwartych butelek!

#2 Pojemność stojaka na wino

W sklepie Bazylia.pl znajdziesz stojaki, które pomieszczą od jednej do nawet dwunastu butelek wina. Wybór odpowiedniego produktu jest uzależniony od Twoich indywidualnych preferencji – pamiętaj, że niezależnie od pojemności, artykuł ma stabilnie utrzymać cały alkohol na swoim miejscu.

#3 Estetyka i materiał wykonania

Stojaki na wino są produkowane w różnych formach - do powieszenia na ścianie, postawienia na kuchennym blacie czy stole w jadalni. Niektóre modele swoim wyglądem przypominają metalowe półki - idealne do nowoczesnej, industrialnej kuchni. Kolejne są mniejsze, wygięte w kilka łuków, do których włożysz pojedynczą butelkę. Ciekawą propozycją wyeksponowania alkoholu na stole jest położenie wina na niewielkim leżaczku wykonanym ze stali nierdzewnej oraz skóry. Podczas wyboru odpowiedniego stojaka zwracaj uwagę również na materiał wykonania - najpopularniejsze są produkty plastikowe czy metalowe.

Szukasz stojaka na wino, który będzie zarówno praktyczny i estetyczny? Sprawdź asortyment sklepu Bazylia.pl - posiadamy najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów!