Brytfanka 6,5 l WMF

1 199,00  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Pieczeń, ryba, warzywa… Teraz można przygotować je w zdrowszy sposób – np. piekąc albo gotując na parze. Wystarczy mieć wielofunkcyjną brytfankę taką, jak ta z kolekcji WMF Vitalis. Wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej Cromargan® – opatentowanego przez WMF stopu metali, odpornego na uszkodzenia i zadrapania, działanie kwasów z warzyw, i owoców.
Zapytaj o produkt

Pieczeń, ryba, warzywa… Teraz można przygotować je w zdrowszy sposób – np. piekąc albo gotując na parze. Wystarczy mieć wielofunkcyjną brytfankę taką, jak ta z kolekcji WMF Vitalis.

Wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej Cromargan® – opatentowanego przez WMF stopu metali, odpornego na uszkodzenia i zadrapania, działanie kwasów z warzyw, i owoców. Nie absorbuje też zapachów.

Dzięki technologii TransTherm® może być używana na wszystkich typach kuchenek, także indukcyjnych. Łatwo przeniesiesz ją na stół, dzięki temu, że uchwyty się nie nagrzewają.

Dodatkowo, brytfanka wyposażona jest też we wkład do gotowania na parze oraz pokrywę z wbudowanym termometrem. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Więcej informacji
Kod produktu 1740026040
Kod kreskowy 4000530586490
Producent WMF
outlet Nie
Kolor srebrny
Materiał stal nierdzewna, szkło
Wymiary 41 x 27 cm
Pojemność 6,5 l
Gwarancja 2 lata

Jak oceniasz ten produkt?