Doceniamy naszych Klientów!
Do 10 GRUDNIA zrób u nas zamówienie na dowolną kwotę. 12 grudnia nagrodzimy Cię UNIKATOWYM RABATEM na kolejne zakupy!

 

Drylownice do owoców

Produkty 6

na stronę

Produkty 6

na stronę

Korzyści, jakie niesie za sobą używanie drylownicy

Złośliwi twierdzą, że żadna maszyna nie jest wstanie usunąć pestek od owocowego miąższu lepiej niż oni sami. Ich święte prawo – kłócić się nie będziemy. Jedyne co możemy zrobić w takiej sytuacji to przedstawić niepodważalne zalety drylownicy. Kto wie, może kogoś tym przekonamy. Co więc możesz zyskać, jeśli postanowisz zainwestować w urządzenie do drylowania owoców?

  • Czystą kuchnię (gdzie blaty oraz kafelki na ścianie nie są pokryte kropelkami soku).

  • Odrobinę więcej wolnego czasu (umówmy się – drylownica działa szybciej niż Twoje dłonie).

  • Łatwe w obsłudze i przechowywaniu urządzenie (oto drylownica we własnej osobie!).

D jak drylownica. Co warto wziąć pod uwagę przy zakupie takiego urządzenia?

#1 Drylownica ręczna czy elektryczna?

Zastanawiasz się nad wyborem drylownicy? Model ręczny będzie idealny do wszelkich prac, które wykonujesz w domowym zaciszu.  Łatwiej go przechowywać oraz czyścić. Ponadto, większość producentów dołącza do swoich produktów szczegółowe instrukcje obsługi i konserwacji. Drylownice elektryczne wykorzystuje się przede wszystkim w produkcji przemysłowej – są droższe oraz bardziej skomplikowane aniżeli ich ręczne odpowiedniki.

#2 Materiał, z którego wykonana jest drylownica

Zwracaj szczególną uwagę na drylownice ręczne wykonane ze stali nierdzewnej – są trwałe oraz łatwe w pielęgnacji.  Niektóre z nich posiadają elementy antypoślizgowe zwiększające komfort użytkowania. 

#3 Zasada działania urządzenia

Wybieraj drylownice dedykowane konkretnym owocom – jeśli chcesz usunąć pestki jabłka, zainwestuj w sprzęt wyposażony w mechanizm dostosowany do tej pracy.  Wybór jest prosty – kup taki model drylownicy, który na pewno wykorzystasz.

Szukasz odpowiedniej drylownicy? Zajrzyj na stronę sklepu Bazylia.pl – w swojej ofercie posiadamy urządzenie do drylowania jabłek, wiśni oraz czereśni. Serdecznie zapraszamy do zakupów!