Doceniamy naszych Klientów!
Do 10 GRUDNIA zrób u nas zamówienie na dowolną kwotę. 12 grudnia nagrodzimy Cię UNIKATOWYM RABATEM na kolejne zakupy!

 

Nextime

Nextime

O marce Nextime


Nextime powstał w 1970 roku w Holandii. Początkowo nazywał się Alma i zajmował ręczną produkcją zegarków. W miarę rozwoju marka zmieniła nazwę, ale nadal pozostała wierna swoim wartościom, czyli pasji, kreatywności, bezkompromisowości w kwestii jakości oraz  przywiązaniu do swojego dziedzictwa.

Obecnie w ofercie marki możesz znaleźć zegary ścienne, stojące, budziki oraz modele na rękę. Dostępne są zarówno analogowe, jak i elektroniczne wersje. Zegary Nextime to propozycje do wnętrz prywatnych utrzymanych w różnych stylach, lokali biurowych i gastronomicznych, a także do ogrodów.

Czasomierze holenderskiej marki idealnie nadają się jako prezenty na parapetówkę. Są dostępne zarówno w klasycznych rozmiarach, jak i naprawdę dużych (o średnicach ok. 50-90 cm). Efektowne, duże zegary świetnie prezentują się na pustych ścianach - są jedynym, ale trudnym do przeoczenia akcentem.

Budzik Nextime


W erze komórek trochę zapomnieliśmy już o tradycyjnych budzikach… Jednak sporo osób nadal korzysta z analogowych czasomierzy zarówno jako z urządzeń służących do budzenia, jak i w funkcji retro ozdób wnętrz. Warto postawić na nie szczególnie, jeśli jesteś fanem dodatków w stylu vintage.

Jednym z najpopularniejszych modeli jest budzik Nextime z kolekcji Wake Up. Jest to seria zegarków inspirowanych tradycyjną formą budzików - posiadają charakterystyczne nóżki oraz dzwonki umieszczone w górnej części obudowy. Alarm nastawia się mechanicznie, ustawiając w konkretnym położeniu wskazówkę. Wake Up są dostępne w klasycznej, czarnej wersji, ale również chromowanej lub miedzianej.

Nieco bardziej współczesnym modelem, ale nadal utrzymanym w klimacie retro jest budzik Nextime Single Bell. Ma on formę stylizowaną na vintage, ale nowoczesnego charakteru nadają mu intensywne kolory. Modele z tej serii są dostępne w czerwono-białej, turkusowo-żółtej oraz biało-czerwonej wersji.

Szukasz czegoś bardziej współczesnego, ale wyposażonego w mechanizm analogowy? Postaw na budzik Square Alarm Nextime. Został on zaprojektowany przez holenderskiego projektanta Jana des Bouvrie i przyciąga wzrok minimalistycznym designem. Zegar jest dostępny w 2 wersjach kolorystycznych.

Budzik dla śpiochów? Naprawdę głośny alarm posiada Loud Alarm Nextime. Jest to elektroniczny budzik, który pokazuje dodatkowo aktualną datę oraz temperaturę. Możesz ustawić 24-godzinny albo 12-godzinny system wyświetlania.


Produkty 1-12 z 399

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 399

Ustaw kierunek malejący
na stronę