Doceniamy naszych Klientów!
Do 10 GRUDNIA zrób u nas zamówienie na dowolną kwotę. 12 grudnia nagrodzimy Cię UNIKATOWYM RABATEM na kolejne zakupy!

 

Stackers

Stackers

Marka Stackers swoimi korzeniami sięga roku 1922, kiedy jej założyciele zajmowali się sprzedażą zegarków.

Pomysł na Stackers narodził się wraz z potrzebą praktycznego i estetycznego przechowywania biżuterii, a organizerów czy kasetek na rynku nie było zbyt wiele. Dlatego w 2010 roku powstała marka, która tworzy świetnie zorganizowane i pięknie wyglądające pojemniki na Twoją biżuterię!

Pozwól się zaprosić w świat Stackers.

Organizer na biżuterię Stackers

Od tego produktu wszystko się zaczęło - czy wiesz, że pierwsze kasetki miały kształt… buta na obcasie?

Obecnie są to minimalistyczne i bardzo funkcjonalne organizery na biżuterię mające wiele przegródek, komór i specjalnych wkładów na pierścionki czy charmsy. Taka organizacja pozwala na łatwe odnalezienie wybranego elementu i jego bezpieczne przechowywanie.

Wnętrza szkatułek są wykończone miękkim aksamitem lub bawełną, które zapobiegają porysowaniu metali szlachetnych.

Organizery na biżuterię Stackers są dostępne w różnych rozmiarach i wielu kolorach, dlatego każda osoba może wybrać model jej odpowiadający.

Etui podróżne Stackers

Produkty podróżne marki są równie popularne jak szkatułki na biżuterię. Projektanci zaspokoili wcześniej mało docenianą potrzebę - bezpiecznego transportowania i wygodnego korzystania z biżuterii na wakacjach czy w delegacji.

Etui podróżne Stackers chronią biżuterię podczas jazdy lub lotu dzięki odpowiedniemu zorganizowaniu wnętrza. Mają kieszonki, podziałki i wkłady umożliwiające bezpieczne rozlokowanie kolczyków, bransoletek oraz pierścionków.

Etui podróżne Stackers są zasuwane i wykończone skórą ekologiczną w kilku wersjach kolorystycznych. Wnętrze, podobnie jak w dużych kasetkach, wyłożono aksamitem.

Wkład do szuflady Stackers

Ciekawą i coraz bardziej popularną propozycją od marki Stackers jest też wkład do szuflady. Możesz go umieścić w płytkiej szufladzie w swojej szafie, w komodzie w garderobie albo przechowywać luzem, traktując go jak organizer.

Wkłady do szuflady Stackers są podzielone na wiele komór różnej wielkości, dzięki czemu idealnie organizują Twoją biżuterię. Łańcuszki czy delikatne bransoletki nie plączą się, a kolczyki zawsze znajdują się w parze.

Wnętrza wkładów wykończono miękkim aksamitem, a ich zewnętrzną stronę - skórą ekologiczną.


Produkty 1-12 z 524

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 524

Ustaw kierunek malejący
na stronę