Pojemnik prostokątny 4 l Your Choice O'Lala

77,90  zł
Pojemnik O’Lala Your Choice to plastikowy pojemnik na produkty sypkie takie, jak: herbatę liściastą, kawę mieloną, mąkę, cukier, makaron, kaszę, płatki śniadaniowe, a także na cukierki, żelki lub krakersy. Pojemnik można podpisać białym pisakiem w specjalnie przygotowanym miejscu.
Dostępność: 0
Zapytaj o produkt

Pojemnik O’Lala Your Choice to plastikowy pojemnik na produkty sypkie takie, jak: herbatę liściastą, kawę mieloną, mąkę, cukier, makaron, kaszę, płatki śniadaniowe, a także na cukierki, żelki lub krakersy.

Pojemnik można podpisać białym pisakiem w specjalnie przygotowanym miejscu, co zapobiegnie pomyłkom i pozwoli szybko odnaleźć szukane pudełko. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w ich projekcie jest umieszczenie łyżeczki-miarki w pokrywce, dzięki czemu wraz z pojemnikiem tworzy funkcjonalny komplet.

Pokrywka jest szczelna, utrzymuje więc świeżość produktów i zapobiega ich wilgotnieniu. Pojemniki są odporne także na niskie temperatury, do - 25° C, dlatego mogą być przechowywane w lodówce lub zamrażarce. Można je także myć w zmywarce.

Więcej informacji
Kod produktu OL-123
Producent OLala
Kolekcja O'Lala Your Choice
Kolor biały, czarny
Materiał plastik
Wymiary 17 x 11 x 31cm
Pojemność 4 l
Gwarancja 2 lata
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?