Kolekcja: WMF Fusiontec

Rondelek z pokrywką 16 cm (czarny) Fusiontec Mineral WMF

579,00  zł
Częścią kolekcji jest m. in. rondelek Fusiontec Mineral WMF o pojemności 1,3 l w kolorze czarnym. Posiada uchwyt ze stali nierdzewnej oraz szklaną pokrywkę. Kolejnymi zaletami rondla są nieodkształcające się dno i szeroka krawędź wylewowa, które zwiększają długotrwałość użytkowania. Można myć w zmywarce.
Zapytaj o produkt

Marka WMF proponuje nową generację naczyń: Fusiontec to kolekcja, na którą składają się m. in. garnki, misy do gotowania oraz patelnie. Zostały one wyprodukowane w oparciu o najnowszą technologię gwarantującą najwyższą jakość. Naczynia charakteryzują się wyjątkowo gładką powierzchnią odporną na zarysowania, odpryski, rdzę oraz kwasy organiczne.

Nazwa kolekcji to jednocześnie nazwa materiału, który powstał z naturalnych składników i poddawany jest obróbce w bardzo wysokich temperaturachRdzenie naczyń wykonane są z nieskowęglowej stali, która jest stapiana w nierozerwalną całość z naturalnymi minerałami. Dzięki temu materiał jest ekstremalnie trwały, energooszczędny i doskonale przewodzi oraz rozprowadza ciepło.

Częścią kolekcji jest m. in. rondelek Fusiontec Mineral WMF o pojemności 1,3 l w kolorze czarnym. Posiada uchwyt ze stali nierdzewnej oraz szklaną pokrywkę.

Może być używany na kuchenkach ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych, ponieważ jest odporny na temperatury od 180°C (z pokrywką) do 250°C (bez pokrywki). Odpowiedni na palniki o średnicy 14,5 cm.

Kolejnymi zaletami rondla są nieodkształcające się dno i szeroka krawędź wylewowa, które zwiększają długotrwałość użytkowania. Można myć w zmywarce.

Wyprodukowany w Niemczech.

Technologia i materiał Fusiontec objęte są 30-letnią gwarancją producenta. Całościowo produkt (tj. uchwyty, pokrywka) objęty jest 2-letnią gwarancją. 

Warunki gwarancji.

Więcej informacji
Kod produktu 0515255290
Kod kreskowy 4000530702753
Producent WMF
Kolekcja WMF Fusiontec
outlet Nie
Kolor czarny, przezroczysty, srebrny
Materiał Fusiontec, stal nierdzewna, szkło
Wymiary 16 cm
Pojemność 1,3 l
Przeznaczenie zmywarka
Gwarancja 2 lata

Jak oceniasz ten produkt?