Kolekcja: Bugatti Tweet

Zestaw dla dzieci Tweet Bugatti

276,89  zł
Komplety dla dzieci marki Bugatti łączą praktyczność z dobrą zabawą: kolorowe rysunki uprzyjemnią posiłek, a zastosowane rozwiązania sprawią, że wszystkie potrzebne naczynia/sztućce będą na miejscu. Seria charakteryzuje się motywem ptaszków, delikatnymi pastelowymi barwami oraz rączkami sztućców z ozdobą roślinną wewnątrz. Z pewnością zainteresują małych odkrywców.
Dostępność: 0
Zapytaj o produkt

Komplety dla dzieci marki Bugatti łączą praktyczność z dobrą zabawą: kolorowe rysunki uprzyjemnią posiłek, a zastosowane rozwiązania sprawią, że wszystkie potrzebne naczynia/sztućce będą na miejscu.

Zestaw Tweet składa się z sześciu części:
- podstawki,
- miseczki na zupę,
- kubka,
- kompletu sztućców: łyżki stołowej, widelca i nożyka.

Seria charakteryzuje się motywem ptaszków, delikatnymi pastelowymi barwami oraz rączkami sztućców z ozdobą roślinną wewnątrz. Z pewnością zainteresują małych odkrywców.

Naczynia zostały wykonane z melaminy, a sztućce ze stali nierdzewnej 18/10 z rączkami z tworzywa ABS, odpornego na zarysowania.

Praktyczny, nietłukący się zestaw zapakowany w piękne pudełeczko zachęci dzieci do posiłków, będzie też doskonałym pomysłem na prezent na różnego rodzaju okazje.

Więcej informacji
Kod produktu 07-TW01
Producent Bugatti
Kolekcja Bugatti Tweet
Kolor różne
Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary 38 x 38 x 10 cm
Opakowanie 38 x 38 x 10 cm
Gwarancja 2 lata
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?