Doceniamy naszych Klientów!
Do 10 GRUDNIA zrób u nas zamówienie na dowolną kwotę. 12 grudnia nagrodzimy Cię UNIKATOWYM RABATEM na kolejne zakupy!

 

Bar

Produkty 1-12 z 455

na stronę

Produkty 1-12 z 455

na stronę

Imprezę czas zacząć – poznaj praktyczne akcesoria barowe

Nikt wśród znajomych nie chce popełnić faux pas - zwłaszcza na organizowanym przez siebie przyjęciu. Prawa Murphiego pokonaj sprytem - uniknij kłopotliwych sytuacji i zaopatrz się w praktyczne akcesoria barowe. W co warto zainwestować?

#1 Dystrybutor do napojów z wygodnym kranikiem

Dystrybutory do napojów różnią się wyglądem w zależności od konkretnego modelu produktu. Jednak większość z nich przypomina duży słoik z dozownikiem przymocowanym nieopodal dna. Taka konstrukcja pozwala na wygodne oraz precyzyjne nalewanie napojów podczas trwania imprezy.

#2 Perełki czyszczące do karafki

Karafka jest naczyniem trudnym do wyczyszczenia. Gdy zawiodą standardowe metody pielęgnacji, zainwestuj w perełki do czyszczenia. Są zrobione ze stali nierdzewnej – trwałego materiału odpornego na rdzę. Aby spełniły swoją rolę, wsyp je do karafki, zalej wodą i potrząśnij.

#3 Kolorowe kieliszki do kolorowych drinków

Wnętrze jest najważniejsze – zgodzą się z tym wszyscy uczestnicy Twojego przyjęcia, którzy piją kolorowe drinki. Natomiast Ty, jako gospodarz, zadbaj również o ich ładny wygląd  – zaopatrz się więc w estetyczne kieliszki do alkoholu. Duży wybór tego typu produktów znajdziesz na stronie sklepu internetowego Bazylia.pl.

#4 Klasyczny korkociąg w nowoczesnym wydaniu

Korkociąg jest wszystkim dobrze znanym gadżetem kuchennym – dzięki niemu w mig otworzysz ulubione wino. Niestety, nie każdemu to zadanie przychodzi z łatwością. Właśnie dlatego stworzono korkociąg wyposażony w wygodną korbkę – od teraz otwieranie alkoholu z korkiem jest proste jak barszcz!

Szukasz praktycznych akcesoriów barowych, które pomogą Ci opanować trudną sztukę podawania napojów wyskokowych? Zajrzyj do naszego sklepu – tam na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zapraszamy do zakupów!