Do końca września zrób u nas zamówienie, a na kolejne dostaniesz rabat* 15%!
*Kod rabatowy obowiązuje na zamówienia od 100 zł (nie obejmuje promocji i kosztów dostawy).

Czajniki elektryczne

Produkty 1-12 z 56

na stronę

Produkty 1-12 z 56

na stronę

Inteligentny czajnik elektryczny – co może Ci zaoferować?

Dożyliśmy czasów, w których nawet zwykły czajnik jest inteligentny. Bez mrugnięcia pokrywą wypełnia Twoje polecenia, zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania, ale dba również o czystość wody. Warto przyjrzeć się bliżej takiemu cudeńku i krótko omówić jego najciekawsze funkcje. Czym może Cię zaskoczyć?

  • Twoje życzenie jest dla niego rozkazem

W niektórych czajnikach elektrycznych masz możliwość regulacji temperatury. Jak taka funkcja działa w praktyce? W panelu, który najczęściej jest umieszczony na rączce, wybierz do jakiej temperatury ma zostać podgrzana woda. Gdy płyn osiągnie zaprogramowany wynik, czajnik wyłączy się automatycznie. Kolejną ciekawą funkcją tego urządzenia jest tak zwany termos – utrzymuje on temperaturę wody na wskazanym poziomie.

  • Bezpieczeństwo

Inteligentny czajnik elektryczny zablokuje swoje działanie, jeśli jego pokrywa jest niedomknięta lub otwarta – dzięki temu nie oblejesz się wrzątkiem, cieknącym przez jego nieszczelną część. Co więcej, niektóre z tych produktów posiadają mechanizm, który automatycznie zwija kabel do schowka dołączonego do zestawu. Te funkcje są bardzo przydatne w przypadku gdy czajnik wpadnie w niepowołane ręce – na przykład dziecka.

  • Filtry umieszczone na dziubku

Coraz to nowsze i lepsze modele czajników elektrycznych posiadają specjalne filtry, które umieszczane są na ich dziubkach. Minimalizują zanieczyszczenia oraz osad, tym samym woda przelewająca się do szklanki jest czystsza. Najpopularniejsze z nich to filtr węglowy, siatka ze stali szlachetnej oraz nylonowej.