Doceniamy naszych Klientów!
Do 10 GRUDNIA zrób u nas zamówienie na dowolną kwotę. 12 grudnia nagrodzimy Cię UNIKATOWYM RABATEM na kolejne zakupy!

 

Domki ogrodowe

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Co to są domki ogrodowe?

Można wyróżnić trzy rodzaje tego rodzaju zabudowy ogrodu, a każda z nich pełni trochę inne funkcje.

Domki ogrodowe w roli estetycznego składziku

Jest to miejsce do przechowywania różnych sprzętów oraz akcesoriów ogrodniczych, które przydają się w codziennej pielęgnacji zielonej przestrzeni przydomowej. Aby wszystko miało swoje miejsce oraz określony porządek, warto zainwestować w ten rodzaj miejsca do przechowywania. Wygrywa z konkurencją przede wszystkim tym, że został skonstruowany na bazie bardzo prostego projektu. Składa się najczęściej z dachu spadzistego, czterech ścian oraz okien i drzwi. Dzięki temu jesteś zamknąć wszystkie rzeczy w środku oraz pracować w ciągu dnia bez użycia sztucznego światła w środku. Tego rodzaju domki znajdziesz również na stronie bazylia.pl.

Domki ogrodowe w roli wiaty

Różnią się od powyższych głównie tym, że nie mają drzwi ani ścian. Ich konstrukcja jest oparta na kilku filarach, które podtrzymują dach. Są praktycznym rozwiązaniem, ale nie mają aż tylu zalet co domki ogrodowe ze ścianami. Przez odsłonięte boki narzędzia ogrodnicze mogą zostać naruszone przez słońce czy deszcz.

Domki ogrodowe w roli altany

Pełnią rolę na przykład domków kempingowych, które są w pełni przystosowane do warunków mieszkalnych. Maja różne układy pomieszczeń, dzięki temu możesz dostosować ten konkrety pod własne potrzeby.

Poznaj domki ogrodowe oraz ich funkcje

Dzięki nim będziesz wiedział, do czego konkretnie zostały stworzone domki ogrodowe i czy na pewno potrzebujesz jednego z nich.

Przechowywanie różnego rodzaju sprzętu, zabawek czy akcesoriów

Jeśli przechadzając się po swoim ogrodzie znajdujesz coraz to nowe sprzęty, zabawki lub inne gadżety, porozrzucane gdzieniegdzie lub niechlujnie zostawione w kącie, warto zastanowić się nad zakupem domku ogrodowego. Dzięki niemu w końcu zyskasz przestrzeń, w której schowasz wszelkie potrzebne sprzęty i będziesz je miał zawsze pod ręką.

Prowadzenie nieskomplikowanych, lekkich prac

Dzięki temu, że zostały wyposażone w okna, możesz wykonywać w nich lekkie, nie wymagające precyzji prace ogrodnicze.

Estetyczny i praktyczny element w ogrodzie

Domek ogrodowy jest również ładnym gadżetem, który dobrze komponuje się w zielonej przestrzeni.

Niezwykle kompaktowe, zmieszczą się zarówno w małym, jak i dużym ogrodzie

Dzięki swoim niewielkim wymiarom, zmieścisz je nawet w małym ogródku.