Blomus w ogrodzie

Produkty Blomus pasują do Twojego ogrodu!

Jeśli jesteś posiadaczem własnego ogrodu, z pewnością zależy Ci na jego pięknym wyglądzie. W organizacji przestrzeni zielonych idealnie sprawdzą się produkty marki Blomus. Wykorzystaj miękkie meble ogrodowe, oświetlenie np. pochodnie oraz dodatki i dekoracje, aby stworzyć przytulną atmosferę wśród drzew oraz kwiatów.

Meble ogrodowe Blomus

Miękkie pufy, leżaki i poduszki z kolekcji Stay sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Świetnie prezentują się obok basenu.

Meble do ogrodu Blomus Stay są wykonane z materiału odpornego na działanie promieniowania UV, dzięki czemu kolory nie blakną. Tkaninę łatwo też wyczyścić. Wewnątrz każdego mebla znajduje się wypełnienie z EPS, które się nie odkształca, dlatego produkty wyglądają estetycznie przez cały czas i zachęcają do wypoczynku wśród zieleni.

W skład kolekcji Stay wchodzą: łóżka (leżanki), pufy, poduszki oraz stoliki. Są one dostępne w stonowanych kolorach - odcieniach szarości i błękitu, dzięki czemu świetnie komponują się z zielonymi roślinami oraz kolorowymi kwiatami.

Oświetlenie ogrodowe Blomus

Nastrój w ogrodzie buduje również oświetlenie - wykorzystaj je szczególnie wiosną i latem, aby stworzyć wieczorami niezwykłą atmosferę.

Do oświetlania sprawdzą się pochodnie ogrodowe zasilane płynnym paliwem - są czymś pomiędzy ogniskiem, a lampą. Pochodnie możesz wbić w ziemię lub postawić w specjalnych wspornikach. Spektakularnie wyglądają umieszczone w większej ilości wzdłuż basenu. Pochodnie ogrodowe Blomusbezpieczne w użytkowaniu - płomień chroni szklany klosz.

Jeśli wolisz mniejsze produkty do oświetlania ogrodu lub tarasu, postaw na lampiony Blomus. Są one przeznaczone na świece i zabezpieczone szklanymi kloszami. Możesz umieścić je na stole lub obok schodów. Lampiony Blomus mają podstawy wykonane ze stali nierdzewnej albo betonu.

Świetną alternatywą dla takich świeczników są lampki zewnętrzne LED z kolekcji Spirit, które mogą działać nawet do 12 godzin po jednym ładowaniu. Dają delikatne, rozproszone światło, które sprzyja odpoczynkowi.

Wiatraki ogrodowe Blomus

Ogród to również miejsce, które możesz dekorować, a do tego celu służą m.in. stalowe wiatraki. Świetnie prezentują się zarówno wśród kwiatów, jak i postawione solo np. na trawiastej polance.

Wiatraki mogą służyć do informowania, czy wieje wiatr lub pełnić wyłącznie funkcję ozdobną.

Mają kształty przypominające kwiaty, a ich ruch ożywia ogród. Wiatraki Blomus wystarczy wbić w ziemię lub piasek - są umieszczone na długich kijkach.

Produkty 1-12 z 22

Strona
na stronę

Produkty 1-12 z 22

Strona
na stronę