Doceniamy naszych Klientów!
Do 10 GRUDNIA zrób u nas zamówienie na dowolną kwotę. 12 grudnia nagrodzimy Cię UNIKATOWYM RABATEM na kolejne zakupy!

 

Sztućce WMF i inne

Sztućce WMF – idealny pomysł na prezent

Sztućce, a szczególnie wieloelementowe komplety to doskonały pomysł na prezent na wiele okazji. Sprawdzą się one szczególnie jako podarunek na ślub czy na nowe mieszkanie.

Młoda para czy właściciele nowego lokum często są na etapie urządzania i nie posiadają m.in. kompletnego zestawu sztućców stołowych. Być może mają jakieś przypadkowe narzędzia, którymi spożywają posiłki, ale nie są one spójne stylistycznie i w wielu przypadkach brakuje w nich np. chochelki do zupy czy sosu.

Warto więc podarować im sztućce na prezent WMF. Proponujemy tę markę, ponieważ posiada wiele linii zarówno ekskluzywnych, jak i ekonomicznych, dzięki czemu możesz trzymać się zaplanowanego budżetu.

Dodatkowo w asortymencie tego brandu znajdziesz wiele wzorów utrzymanych w stylu nowoczesnym lub retro, a liczne komplety są uniwersalne i pasują do wielu wnętrz.

Zestawy WMF to sztućce wykonane z opatentowanej stali nierdzewnej Cromargan, która jest odporniejsza na zarysowania niż zwykły stop. Dzięki temu długo wygląda idealnie! Są odpowiednie też do mycia w zmywarce.

Sztućce na prezent WMF mają kartonowe opakowania, dzięki czemu wystarczy zawinąć je w papier i podarunek gotowy.

Produkty 1-12 z 248

na stronę

Produkty 1-12 z 248

na stronę

Sztućce WMF na prezent - na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego zestawu?

Na koniec przygotowałyśmy kilka pytań, na które warto sobie odpowiedzieć zanim dokonasz wyboru konkretnego kompletu.

  1. 1. Zastanów się, komu chcesz podarować sztućce na prezent WMF: czy jest to para, rodzina z dzieckiem/dziećmi czy singiel? Te grupy mają inne potrzeby, które zaspokoją odpowiednio dobrane komplety.
  2. 2. Czy są to osoby, które organizują spotkania w domu i potrzebują dużego zestawu sztućców? Czy wystarczy im podstawowy komplet dla kilku osób? Jeśli w danym domu pojawiają się często liczni goście, komplet z 24 elementami może okazać się za mały.
  3. 3. Jaki styl preferują nowi właściciele - minimalistyczny/nowoczesny czy retro? A może postawisz na coś uniwersalnego, co dobrze komponuje się z wieloma dodatkami?
  4. 4. Jaki rodzaj wykończenia (polerowany lub matowy) będzie pasował do ich wnętrz lub zastawy? Jest to kwestia gustu, ponieważ oba typy są równie eleganckie.
  5. 5. Jaki masz budżet? Znajdziesz u nas zestawy sztućców WMF w różnych cenach, a takiej samej jakości premium!