Do końca września zrób u nas zamówienie, a na kolejne dostaniesz rabat* 15%!
*Kod rabatowy obowiązuje na zamówienia od 100 zł (nie obejmuje promocji i kosztów dostawy).

Leżaki ogrodowe

Produkty 3

na stronę

Produkty 3

na stronę

Co decyduje o tym, że leżak ogrodowy jest naprawdę dobrej jakości?

Głównym czynnikiem, który decyduje o tym, dlaczego wybieramy ten, a nie inny leżak ogrodowy to przede wszystkim materiał, z którego został zrobiony. Chodzi o jego jakość oraz niezawodność, nawet gdy narażony jest na niesprzyjające warunki atmosferyczne. W związku z tym, można wymienić między innymi:

• Leżaki ogrodowe z tworzywa sztucznego
• Leżaki ogrodowe z materiału przypominającego technorattan 
• Leżanki ogrodowe z metalowym stelażem
• Leżaki ogrodowe z drewna
Warto również zaznaczyć, że leżak może być zbudowany z połączenia różnego rodzaju materiałów.

Leżak ogrodowy a materiał, z którego jest zrobiony. Krótki przegląd

Te meble ogrodowe budowane są z różnych tworzyw. Z tego względu ich właściwości są nieco inne. Sprawdź, który materiał będzie odpowiadał twoim indywidualnym potrzebom.

Leżak ogrodowy z tworzywa sztucznego

Największą zaletą takiego materiału jest to, że bardzo łatwo się go czyści oraz konserwuje w okresie zimowym. Dodatkowo wyróżnia się atrakcyjną ceną, co dla niektórych może mieć bardzo istotne znaczenie. Warto również zaznaczyć, że są odporne na niekorzystne, a przy tym zmieniające się warunki atmosferyczne – zbyt duże nasłonecznienie oraz wilgoć. Są również bardzo lekkie, więc łatwo przeniesiesz je z miejsca na miejsce. Niektóre z nich mogą przyjmować różne formy, np. tworzywa sztucznego w rattanowy wzór. Dzięki temu możesz cieszyć się estetyką takiego leżaka ogrodowego, jego użytecznością oraz łatwością w jego użytkowaniu i pielęgnacji.

Leżaki metalowe lub aluminiowe

Niegdyś były bardzo popularne, aktualnie raczej wykorzystywane są na biwakach czy kempingach. Z danych materiałów zbudowana jest jednak sam stelaż podtrzymujący całą konstrukcję, a miejsce na którym leżysz wypełnione jest naturalnym materiałem. Te leżaki mają bardzo dużą wytrzymałość oraz podwyższone wartości obciążenia.

Leżaki ogrodowe z materiału przypominającego technorattan

Są lekkie, wytrzymałe, odporne na duże nasłonecznienie oraz wilgoć. Pomimo tego, że wykonane są z syntetycznego materiału, wyglądają naturalnie oraz estetycznie.