Zestawy do fondue

Produkty 5

na stronę

Produkty 5

na stronę

AKCESORIA DO FOUNDE

Founde to tradycyjna szwajcarska przekąska, która jest również bardzo popularna we Francji oraz Włoszech. Na tym jednak nie koniec fenomenu tego produktu, ponieważ coraz śmielej zdobywa serca i podniebienia innych narodowości. Nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę fakt, iż founde jest nie tylko smacznym poczęstunkiem, ale także… znakomitą atrakcją w trakcie różnego rodzaju przyjęć!

Chwila przyjemności wypełniona miłością w… płynie!

Przez żołądek do serca! Founde działa dokładnie tak, jak głosi przysłowie powtarzane przez nasze mamy, babcie oraz prababcie. Niezależnie od tego, czy znajduje się w nim słodka czekolada, czy też wytrawny ser, przyjemność z jego użytkowania jest niesamowicie trudna do opisania! Nie ulega wątpliwości, iż największą tajemnicą founde jest radość dzielenia się z innymi. Domownicy oraz goście zasiadają bowiem do tego pysznego kociołka i po kolei, w płynnym sosie zanurzają przygotowane wcześniej dodatki na widelczykach. Mogą to być soczyste owoce, kawałki chrupiącej bagietki, mięsne kulki, kawałki warzyw, krakersy… dosłownie wszystko to, co podpowie Ci fantazja!

Z czego najczęściej składa się zestaw do founde?

Zestawy do founde dostępne w ofercie naszego sklepu składają się z różnej ilości elementów. Dysponujemy zarówno produktami ceramicznymi, jak i zestawami wykonanymi ze stali nierdzewnej lub drewna i szkła. W zależności od wybranego kompletu dołączone są przeróżne akcesoria w postaci widelczyków oraz podgrzewaczy.

Zastanawiasz się nad tym, czy taki zestaw do founde jest również dla Ciebie? Jeśli tak, to porzuć wątpliwości, ponieważ przekąski w tej formie zachwycą każdego! Niezależnie od tego, czy planujesz wystrzałową randkę, czy przyjęcie w towarzystwie najbliższych osób, atrakcja w takiej formie sprawdzi się doskonale! Smacznie, efektownie i elegancko. Czy nie takiego efektu oczekujesz?