Drylownice do owoców

Produkty 6

na stronę
 1. Łyżka do melona Good Grips Oxo -6%

  Łyżka do melona Good Grips Oxo

  Cena promocyjna 47,00  zł Regular Price 49,90  zł
 2. Szczypce do truskawek Oxo -10%

  Szczypce do truskawek Oxo

  Cena promocyjna 37,80  zł Regular Price 42,00  zł

Produkty 6

na stronę

Korzyści, jakie niesie za sobą używanie drylownicy

Złośliwi twierdzą, że żadna maszyna nie jest wstanie usunąć pestek od owocowego miąższu lepiej niż oni sami. Ich święte prawo – kłócić się nie będziemy. Jedyne co możemy zrobić w takiej sytuacji to przedstawić niepodważalne zalety drylownicy. Kto wie, może kogoś tym przekonamy. Co więc możesz zyskać, jeśli postanowisz zainwestować w urządzenie do drylowania owoców?

 • Czystą kuchnię (gdzie blaty oraz kafelki na ścianie nie są pokryte kropelkami soku).

 • Odrobinę więcej wolnego czasu (umówmy się – drylownica działa szybciej niż Twoje dłonie).

 • Łatwe w obsłudze i przechowywaniu urządzenie (oto drylownica we własnej osobie!).

D jak drylownica. Co warto wziąć pod uwagę przy zakupie takiego urządzenia?

#1 Drylownica ręczna czy elektryczna?

Zastanawiasz się nad wyborem drylownicy? Model ręczny będzie idealny do wszelkich prac, które wykonujesz w domowym zaciszu.  Łatwiej go przechowywać oraz czyścić. Ponadto, większość producentów dołącza do swoich produktów szczegółowe instrukcje obsługi i konserwacji. Drylownice elektryczne wykorzystuje się przede wszystkim w produkcji przemysłowej – są droższe oraz bardziej skomplikowane aniżeli ich ręczne odpowiedniki.

#2 Materiał, z którego wykonana jest drylownica

Zwracaj szczególną uwagę na drylownice ręczne wykonane ze stali nierdzewnej – są trwałe oraz łatwe w pielęgnacji.  Niektóre z nich posiadają elementy antypoślizgowe zwiększające komfort użytkowania. 

#3 Zasada działania urządzenia

Wybieraj drylownice dedykowane konkretnym owocom – jeśli chcesz usunąć pestki jabłka, zainwestuj w sprzęt wyposażony w mechanizm dostosowany do tej pracy.  Wybór jest prosty – kup taki model drylownicy, który na pewno wykorzystasz.

Szukasz odpowiedniej drylownicy? Zajrzyj na stronę sklepu Bazylia.pl – w swojej ofercie posiadamy urządzenie do drylowania jabłek, wiśni oraz czereśni. Serdecznie zapraszamy do zakupów!