Doceniamy naszych Klientów!
Do 10 GRUDNIA zrób u nas zamówienie na dowolną kwotę. 12 grudnia nagrodzimy Cię UNIKATOWYM RABATEM na kolejne zakupy!

 

Kieliszki

Produkty 1-12 z 133

na stronę

Produkty 1-12 z 133

na stronę

Przyjęcie jak się patrzy i pije –  poznaj kieliszki do podawania konkretnych napojów

Biesiadowanie, podobnie jak narzekanie, mamy we krwi. Zadbaj więc o to, aby wszyscy goście po Twojej imprezie byli zadowoleni. Zainwestuj w odpowiednie kieliszki do napojów – nie tylko wyskokowych. W tym celu zajrzyj na stronę internetową sklepu Bazylia.pl – jakie artykuły mamy w ofercie?

#1 Kieliszki do wody – bądź ,,ĄĘ”

Nie wiadomo skąd wzięła się moda na podawanie wody w kieliszkach, ale na pewno wywołała niemałe poruszenie na niejednym przyjęciu rodzinnym. Nadszedł czas, aby tego typu szkło wywołało dyskusję także przy Twoim stole – nawet jeśli daleka kuzynka znajdzie sobie kolejny powód do kąśliwych komentarzy podszytych zazdrością. Ty tylko czerp satysfakcję z estetycznie nakrytego stołu! Wybierz odpowiedni kieliszek do wody - jest lekko pękaty oraz osadzony na niskiej nóżce. Powinien tworzyć spójną całość z resztą zastawy stołowej.

#2 Kieliszki do wina czerwonego i białego – czym się różnią?

Konia z rzędem temu, kto podczas wybierania kieliszków od razu rozpoznaje ich przeznaczenie. Na szczęście po wielu latach studiowania różnic między nimi, jesteśmy w stanie obwieścić Ci tę prawdę objawioną. Naczynie do podawania wina czerwonego jest większe, bardziej pękate oraz wyższe niż kieliszek do wina białego. W sklepie Bazylia.pl znajdziesz produkty do picia zarówno jednego, jak i drugiego alkoholu – kupuj więc bez obaw, bogatszy o ekspercką wiedzę przedstawioną powyżej.

#3 Kieliszki do wina musującego oraz szampana

Wszyscy wierni fani bąbelków, w tym prosecco – swoje ulubione drinki pijcie w odpowiednich kieliszkach – tylko wtedy będziecie w pełni glamour! Jakie naczynie nadaje się do podawania wyskokowych napojów gazowanych? Wybierz flet, tulipan lub pucharek. W każdym z nich dostrzeżesz uciekające do góry bąbelki, które zapewniają przyjemne łaskotanie na języku, a wraz z rosnącą ilością spożytego alkoholu – także szumy w głowie.

#4 Kieliszki do picia prawdziwego, polskiego alkoholu – wódki

Z pewną dozą pewności napiszemy, że kieliszek do wódki trzymał w dłoni praktycznie każdy  – stąd nie trzeba tłumaczyć, jak wyglądają te popularne naczynia. Producenci szkła czują ciągle rosnący potencjał rynkowy i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów – proponują designerskie oraz zabawne kieliszki do wódki, które mają pobudzać do kreatywnej zabawy podczas imprez z alkoholem. Sprawdź czy faktycznie spełniają swoją rolę – zainwestuj w naczynia ze sklepu Bazylia.pl

Szukasz perfekcyjnych kieliszków, które zaskoczą nawet Twoją przemądrzałą ciocię z Chicago? Jesteś ciekawy, jak mocno szumi w głowie po prosecco wypitym z naczynia typu flet? A może chcesz się przekonać, czy kieliszki kółko i krzyżyk faktycznie skłonią Cię do gry? Na stronie Bazylia.pl znajdziesz produkty, dzięki którym odpowiesz sobie na powyższe pytania. Zapraszamy do zakupów!