Akcesoria do serów

Produkty 1-12 z 24

Strona
na stronę

Produkty 1-12 z 24

Strona
na stronę

Jak prawidłowo serwować ser?

Prawidłowe serwowanie sera sprowadza się do kilku prostych zasad, które są bardzo łatwe do przyswojenia. Godzinę przed wyłożeniem nabiału na stół należy wyciągnąć go z lodówki – aby odtajał i dał się łatwo pokroić. Jeśli podajesz ser na przystawkę, połóż co najmniej 5 rodzajów na drewnianą deskę – możesz użyć również tej ze szklaną przykrywką. Twarde rodzaje sera krój w słupki, pleśniowe – w niewielkie trójkąciki, a żółte w cieniutkie plastry. Zadbaj także o dekorację deski z serami – wyłóż na nią winogrona, pokrojoną gruszkę, figi czy obrane orzechy. 

Najpopularniejsze akcesoria do sera – w co warto zainwestować?

#1 Łopatka do sera

Łopatka do sera umożliwia krojenie równych plasterków, które nie tylko łatwo można zjeść, ale również estetycznie podać na desce. Produkt poradzi sobie zarówno z twardym, jak i miękkim nabiałem. Sprawdź ofertę sklepu Bazylia.pl i wybierz łopatkę ze stali nierdzewnej – jest niezawodna oraz trwała.

#2 Krajalnica do sera

Krajalnica do sera to dobre rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim oszczędność czasu – ostra żyłka precyzyjnie pokroi każdy nabiał, zanim zdążysz powiedzieć ,,jestem bardzo zadowolony z zakupu krajalnicy”