Doceniamy naszych Klientów!
Do 10 GRUDNIA zrób u nas zamówienie na dowolną kwotę. 12 grudnia nagrodzimy Cię UNIKATOWYM RABATEM na kolejne zakupy!

 

Dziadki do orzechów

Produkty 1-12 z 18

Strona
na stronę

Produkty 1-12 z 18

Strona
na stronę

Dziadek do orzechów jaki jest każdy widzi jak więc wybrać ten odpowiedni?

Wybór dziadka do orzechów może wydawać się prosty, ale okazuje się, że to tylko pozory. W tym przypadku można bardzo się pomylić i zainwestować w coś, co jedynie przypomina przyrząd do rozłupywania orzechów. Aby mieć poczucie dobrze spełnionego zadania, warto wiedzieć, co wziąć pod uwagę podczas zakupu takiego gadżetu. 

#1 Materiał wykonania dziadka do orzechów – najpopularniejsze gadżety tego typu produkuje się ze stali nierdzewnej, ale modne pozostają także modele drewniane. 

#2 Wygląd – wiele zależy od Twoich indywidualnych preferencji – dziadek do orzechów może być estetycznym, modnym gadżetem kuchennym lub praktycznym, niezauważalnym przedmiotem. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby spełniał swoją funkcję – niezależnie od swojego wymyślnego wyglądu.

#3 Marka warto zainwestować w sprawdzony produkt renomowanego producenta, wtedy można mieć przeczucie graniczące z pewnością, że posłuży nam na lata. 

#4 Cena – produkty najdroższe to wersje elektryczne oraz designerskie. Dobry gadżet do rozłupywania orzechów nie musi dużo kosztować.

#5 Rodzajniektórym przypadną do gust u modele elektryczne, innym ręczne. Wiele zależy od poziomu wygody użytkowania, którą chcemy osiągnąć. 

Jak działa dziadek do orzechów?

Gadżet zgniata, a następnie rozłupuje orzechy – dzięki temu w prosty sposób dostaniesz się do ich pysznej zawartości.  W zależności od metody działania, dziadki można podzielić na:

  • Ręczne – w formie dźwigni, które działają pod wpływem siły ludzkich rąk.

  • Z dźwignią – specjalny mechanizm ułatwia gniecenie orzechów. 

  • Wyposażone w śrubę – dokręcanie śruby powołuje łamanie skorupek. 

Dziadek do orzechów to użyteczny gadżet – przyda się zwłaszcza tym, którzy uwielbiają jeść orzechy w każdych ilościach!