Akcesoria do jajek

Produkty 1-12 z 38

Strona
na stronę

Produkty 1-12 z 38

Strona
na stronę

Akcesoria kuchenne do jajek – 3 ciekawe propozycje, które warto mieć w kuchni

Sadzone, na twardo, w koszulce – niezależnie od tego, jakie jajko lubisz najbardziej, ważne jest jego prawidłowe przygotowanie. W tym mogą pomóc Ci profesjonalne akcesoria kuchenne do jajek. W co warto zainwestować? Sprawdź. 

#1 Jajowar – do gotowania jajek na twardo i na miękko

Jak duże jest Twoje rozczarowanie, kiedy masz ochotę na jajko na miękko, a po ugotowaniu okazuje się, że żółtko zdążyło stwardnieć? Gdy irytacja osiągnie poziom krytyczny, pamiętaj, że w sklepie Bazylia.pl znajdziesz jajowar, który raz na zawsze rozwiąże ten problem. Urządzenie sygnalizuje zakończenie swojej pracy krótkim dźwiękiem, który podpowie Ci, kiedy należy wyciągnąć jajko z wody.

#2 Kieliszek na jajko 

Estetycznie podane jajko na twardo nie tylko łatwiej zjesz, ale uchronisz przed przypadkowym upadkiem na ziemię. W sklepie Bazylia.pl znajdziesz wiele różnych akcesoriów tego typu -  wybierz ten, który Ci się najbardziej podoba.

#3 Wskaźnik do gotowania jajek

Produkt precyzyjnie wskaże Ci temperaturę wody, w której gotujesz jajka – dzięki niemu Twoja potrawa będzie idealna – miękka, średnio-twarda lub twarda. Artykuł może być alternatywą dla droższego jajowara – włóż go do garnka z zimną wodą i obserwuj jak wraz ze wzrostem temperatury zmienia swój kolor. Myj go ręcznie. 

Potrzebujesz akcesoriów kuchennych, które pomogą Ci przygotować ulubione jajka? Sprawdź asortyment sklepu Bazylia.pl – serdecznie zapraszamy do zakupów.