GRATISY! Zrób zamówienie i zgarnij gratisy! Tubę HPBA za min. 50 zł, kubek RD za min. 100 zł (akcja do wyczerpania zapasów).

Blog - Wszystko do domu Bazylia.pl

Niezbędnik na krótki wyjazd - nasze top 8
23 maja 2023

Niezbędnik na krótki wyjazd - nasze top 8

Zbliżają się wakacje, a aura sprzyja wyjazdom. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na dłuższy wyjazd. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby długie wyprawy na odległe kontynenty zastąpić krótkim wypadem w nieznane zakątki Polski lub Europy. Odpoczniesz, a być może poznasz okolice, których wielu Polaków nie docenia. Co zabrać na wyjazd weekendowy? Przygotowaliśmy listę 8 produktów, bez których krótki wyjazd może się nie udać :)

Jak się spakować w podróż?
23 maja 2023

Jak się spakować w podróż?

Nadchodzą wakacje… Zastanawiasz się, gdzie w tym roku pojechać: czy będzie to swojska miejscowość w Polsce czy dobrze znana miejscówka w Europie, a może któryś z egzotycznych kierunków? Niezależnie, gdzie poprowadzi Cię Twój wewnętrzny kompas, masz bardzo ważne zadanie - spakować się. Samo słowo “pakowanie” Cię przeraża? Być może do tej pory nie robiłeś tego właściwie. Właściwie? Czyli jak? Z naszego artykułu dowiesz się, jak zabrać w podróż tylko najpotrzebniejsze rzeczy w jak najmniejszej ilości.

Garnki do kuchni - na co zwrócić uwagę?
26 kwietnia 2023

Garnki do kuchni - na co zwrócić uwagę?

Garnki to podstawowe wyposażenie kuchni. Wydawać by się mogło, że są to zwykłe przedmioty, jednak ich wybór powinien być przemyślany. Dobry zestaw naczyń kuchennych ułatwia gotowanie i pozwala eksperymentować z potrawami. Nie sprawia też problemów podczas mycia oraz przechowywania. Na koniec - estetycznie się prezentuje. Dla wszystkich niezdecydowanych przygotowaliśmy poradnik o tym, jak wybrać odpowiednie garnki do kuchni. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby naczynia był