Pojemniki OXO i inne

Pojemniki i organizery – niezbędne wyposażenie każdej kuchni

Chyba nikt nie lubi chaosu w kuchni, a najlepszym sposobem zapobiegania mu jest dobra organizacja zarówno szafek, jak i lodówki. Wydaje się, że to znany i trywialny pomysł, jednak warto bliżej przyjrzeć się naszym pomysłom.

Organizacja kuchni pomaga nie tylko w szybkiej identyfikacji odpowiedniego składnika, ale zapewnia też właściwy sposób przechowywania produktów, zabezpieczenie ich przed pleśnią czy szkodnikami oraz zmniejszenie bałaganu m.in. poprzez zapobieganie uszkodzeniom opakowań komercyjnych.

Pojemniki kuchenne mogą Ci posłużyć do przechowywania składników sypkich, takich jak mąka czy cukier, kawy, herbaty, przypraw oraz produktów spożywczych - wędlin, serów itp.

Pojemniki Oxo - odpowiednie do szafek i do lodówki

Jeśli szukasz praktycznych, solidnych i uniwersalnych produktów do swojej kuchni, postaw na pojemniki Oxo Pop.

Są one idealne do przechowywania produktów sypkich. Mają przezroczyste ścianki z tworzywa sztucznego bez BPA, które pozwalają błyskawicznie zidentyfikować to, co jest w środku. Widać przez nie też, ile produktu zostało i czy trzeba go już uzupełnić.

Pojemniki Oxo do kuchni mają szczelne pokrywki zapobiegające dostawaniu się do środka wilgoci, powietrza lub szkodników. Dzięki temu cukier jest zawsze sypki, a herbata ma aromat jak tuż po otworzeniu hermetycznej torebki.

Pojemniki Oxo posiadają też system łatwego otwierania - wystarczy nacisnąć duży przycisk w pokrywie.

Drugą kolekcją kuchenną marki Oxo jest Smart Seal. Serię tę przeznaczono do przechowywania w lodówce - nadaje się do wędlin, serów czy resztek potraw. Pojemniki Smart Seal są wykonane ze szkła borokrzemowego bez BPA, które dobrze chroni zawartość, a wyjęte z lodówki przez jakiś czas utrzymuje niską temperaturę.

Dodatkowo, szklane pojemniki Oxo nadają się do zapiekania w piekarniku, do podgrzewania w mikrofalówce oraz do mrożenia. Posiadają pokrywki z tworzywa sztucznego z bocznymi klipsami.

Produkty Oxo możesz myć w zmywarce.

Produkty 1-12 z 265

na stronę

Produkty 1-12 z 265

na stronę

Trudno sobie wyobrazić organizację kuchni bez pojemników do przechowywania: produkty sypkie takie, jak cukier, mąka, sól, kawa, herbata itp. powinny być przechowywane w specjalnych słoiczkach. Zapobiega to wietrzeniu aromatów, gromadzeniu się wilgoci, a od strony bardziej praktycznej także uszkodzeniom woreczków papierowych. Przygotowaliśmy ofertę pojemników kuchennych wykonanych ze szkła, tworzywa sztucznego oraz stali. Nie tylko są bardzo praktyczne, ale posiadają szereg cech, które czynią je także ozdobami. Nasze pojemniki kuchenne mają wymyślne kształty, posiadają przezroczyste okienka, przez które można dostrzec zawartość oraz można je stawiać jeden na drugim, co oszczędza miejsce na blacie. Warto również wspomnieć o pojemnikach próżniowych (np. marki Vacu Vin), które są niezwykle szczelne i pozwalają nawet na marynowanie mięsa.