Piknik

Produkty 1-12 z 26

Strona
na stronę

Produkty 1-12 z 26

Strona
na stronę

Posiłek pod gołym niebem. Co warto zabrać ze sobą na piknik?

Kiedy na zewnątrz robi się ciepło, a słońce pojawia się na bezchmurnym niebie, idealnym miejscem na zorganizowanie posiłku okazuje się zielony trawnik. Aby jednak obiad pod gołym niebem nie okazał się fiaskiem, warto pamiętać o akcesoriach piknikowych. W co warto się zaopatrzyć? Przeczytaj i sprawdź.

#1 Plastikowe pojemniki
To właśnie w nich przewieziesz na miejsce wszystkie pyszności, które wcześniej przygotujesz w domu. Niezależnie od tego, czy chcesz zjeść posiłek mięsny, wegetariański, czy składający się z samych przystawek, plastikowe pojemniki wielorazowe w swojej roli sprawdzą się idealnie.

#2 Sztućce
Nie każdy posiłek można zjeść rękami, a więc na piknik zabierz również ze sobą sztućce. Pamiętaj, aby lepiej nie korzystać z tych jednorazowych. Po pierwsze ze względu na środowisko, po drugie sztućce wykonane z plastiku są zwyczajnie niewygodne w użyciu i często się łamią podczas jedzenia.

#3 Koc i poduszka
Aby wygodnie usiąść na ziemi, warto zaopatrzyć się w odpowiednio duży koc. Ci wygodni mogą dodatkowo zabrać poduszkę lub popularnego rogalika, który używany jest również przez pasażerów podczas długiej jazdy samochodem. Pamiętaj, aby koc miał odpowiednie wymiary. Nie chcesz przecież, aby ktokolwiek siedział na ziemi.

#4 Talerze
Jeśli nie lubisz jeść z plastikowych pudełek, na piknik możesz zabrać ze sobą talerze. Podobnie jak w przypadku sztućców, rekomenduje się zakup zastawy innej niż ta jednorazowa. Przede wszystkim posłuży dłużej niż jeden raz, a ponadto, o wiele wygodniej się z niej je.

#5 Kieliszki
Ten gadżet będzie potrzebny tym, którzy planują organizację romantycznego obiadu lub kolacji na świeżym powietrzu. Szampan w połączeniu z dobrym jedzeniem, podany w kieliszkach zawsze smakuje lepiej niż w zwykłym plastikowym kubeczku.

#6 Serwetki
Służą do wytarcia rąk oraz twarzy po skończonym posiłku. Zamiast kupić te jednorazowe, warto wybrać serwetki wielorazowe z bawełny, czy podobnego materiału. Po ich zabrudzeniu, po prostu je wypierz w pralce.