Dozownik do mydła (srebrny) Penguin Umbra

72,00  zł
Dozownik na mydło w płynie Pengiun Umbra posiada prostą formę, zainspirowaną wyglądem pingwinków: chromowana dysza przypomina dzióbek, a transparentny wizjer brzuszek. Może służyć także jako dozownik na płyn do mycia naczyń, a dostępne kolory pozwolą na dostosowanie go do wystroju.
Dostępność: 0
Zapytaj o produkt

Dozownik na mydło w płynie Pengiun Umbra posiada prostą formę, zainspirowaną wyglądem pingwinków: chromowana dysza przypomina dzióbek, a transparentny wizjer brzuszek.

Może służyć także jako dozownik na płyn do mycia naczyń, a dostępne kolory pozwolą na dostosowanie go do wystroju. Dozownik jest wykonany z tworzywa sztucznego.

UMBRA to firma, która powstała ponad 30 lat temu, założona przez grafika Paul Rowan oraz Lesa Mandelbauma. Z powstaniem marki wiąże się anegdota o poszukiwaniu zasłony do mieszkania Paula Rowana – grafik nie znalazł takiej, która by go zadowoliła, dlatego sam ją zaprojektował.

Misją marki jest tworzenie oryginalnie zaprojektowanych, unikatowych dodatków i elementów wyposażenia łazienek, kuchni, salonów, biur, które inspirują, zaskakują, jednocześnie zachowując funkcjonalność.

Więcej informacji
Kod produktu 330190-410
Kod kreskowy 028295242295
Producent Umbra
Kolor srebrny
Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary 6,5 x 19 cm (śr. x wys.), 2,5 cm (dł. dzióbka)
Gwarancja 2 lata
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?