Dziadek do orzechów (srebrno-złoty) Drosselmeyer

209,00  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Tradycyjny mechanizm dziadka do orzechów Drosselmeyer zamknięty jest w pięknej nowoczesnej formie i zaprojektowany tak, by zgniatanie nawet najtwardszych orzechów nie wymagało wysiłku. Model dziadka do orzechów w kolorach srebrnym oraz złotym to specjalna edycja rocznicowa - doskonale nadaje się na prezent.
Zapytaj o produkt

Tradycyjny mechanizm dziadka do orzechów Drosselmeyer zamknięty jest w pięknej nowoczesnej formie i zaprojektowany tak, by zgniatanie nawet najtwardszych orzechów nie wymagało wysiłku. Świetnie się sprawdzi w przypadku orzechów włoskich, a także mniejszych - orzechów ziemnych, laskowych lub pistacji.

Opatentowana konstrukcja została pozbawiona śrub i zawiasów, dzięki czemu użytkowanie oraz pielęgnacja są niesamowicie proste. Materiał, jaki został zastosowany to cynk.

Model dziadka do orzechów w kolorach srebrnym oraz złotym to specjalna edycja rocznicowa - doskonale nadaje się na prezent.

Pomysł autorstwa szwedzkich projektantów Eric’a von Schoultz’a oraz Joakim’a Norin’a został doceniony, a także wielokrotnie nagradzany na targach dekoracji i wyposażenia wnętrz. 

Więcej informacji
Kod produktu NC17
Kod kreskowy 7350029221102
Producent Drosselmeyer
outlet Nie
Kolor srebrny, złoty
Materiał cynk
Wymiary 11 x 5 cm (wys. x śr. górna); 2,5 cm (śr. dolna); 8,5 cm (szer.)
Opakowanie kartonowe pudełko
Gwarancja 2 lata

Jak oceniasz ten produkt?