Ekspres do kawy (chromowany) DIVA Bugatti

5 499,00  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Ekskluzywny ekspres ciśnieniowy do kawy pozwoli wyczarować odrobinę luksusu w Twojej kuchni. Elegancka forma, wysoka jakość oraz dopracowane detale decydują o jego popularności, a funkcjonalność sprawdza się na co dzień i od święta.
Dostępność: 1
Czas wysyłki: do 3 dni roboczych
Zapytaj o produkt

Ekskluzywny ekspres ciśnieniowy do kawy Bugatti pozwoli wyczarować odrobinę luksusu w Twojej kuchni. Elegancka forma, wysoka jakość oraz dopracowane detale decydują o jego popularności, a funkcjonalność sprawdza się na co dzień i od święta.

Ekspres został wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego, posiada elegancki, duży wyświetlacz wskazujący wysokość ciśnienia.

Jego zaletami są także zastosowane udogodnienia: posiada dwa wkłady – do przygotowania kawy z saszetki (możemy delektować się 1 filiżanką) oraz pojemniczek na kawę sypaną (wystarcza na 2 filiżanki jednocześnie). Do przyrządzenia pianki lub gorącej wody na herbatę służy dodatkowa dysza, która podgrzewa wodę do temperatury 95° C.

Po 25 – 30 sekundach otrzymujemy pyszną, gorącą kawę, a żeby przygotowany napój nie ostygł zbyt szybko ekspres Diva posiada podgrzewaną powierzchnię, na której stawiamy filiżanki.

By dostosować produkt do wymagań najbardziej wymagającego klienta, marka Bugatti zaprojektowała wersje kolorystyczne ekspresu.

UWAGI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA
- Aby zwiększyć żywotność ekspresu producent zaleca używanie wody o niskiej zawartości sodu.
- Nie należy używać produktów do usuwania kamienia.
- Czyścić szmatką zwilżoną delikatnym detergentem.
- Należy często sprawdzać poziom wody w urządzeniu.
- Ekspres powinien być trzymany minimum 10 cm od ściany.

Więcej informacji
Kod produktu 15-DIVACR
Kod kreskowy 8020178695510
Producent Bugatti
Kolor srebrny
Materiał aluminium
Wymiary 24 x 36,5 cm
Pojemność 0,8 l
Gwarancja 2 lata
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?