Młynek do kawy (buk) Brasilia Zassenhaus

Cena promocyjna 439,91  zł Regular Price 499,90  zł
-12%

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Marka Zassenhaus produkuje ręczne młynki do kawy od 1867 roku, dlatego są one cenione nie tylko za jakość i precyzję działania, ale także za sentymentalizm i budzenie pozytywnych skojarzeń. Kawa zmielona w młynku na korbkę jest bardziej aromatyczna i smakuje doskonale, ponieważ ziarna są delikatnie mielone, co pozwala zachować też substancje odżywcze.
Dostępność: 4
Czas wysyłki: do 3 dni roboczych
Zapytaj o produkt

Marka Zassenhaus produkuje ręczne młynki do kawy od 1867 roku, dlatego są one cenione nie tylko za jakość i precyzję działania, ale także za sentymentalizm i budzenie pozytywnych skojarzeń.

Kawa zmielona w młynku na korbkę jest bardziej aromatyczna i smakuje doskonale, ponieważ ziarna są delikatnie mielone, co pozwala zachować też substancje odżywcze.

Młynek jest wykonany z drewna w różnych odcieniach brązu, posiada wysuwaną szufladkę. Obudowa mechanizmu mielącego w kolorze złotym lub srebrnym z pokrętłem regulującym stopień zmielenia ziaren.

Młynek posiada stalowy, kuty mechanizm mielący, na który producent udziela 25-letniej gwarancji. Stylowy dodatek do kuchni, a także doskonały pomysł na prezent dla miłośników kawy.

Więcej informacji
Kod produktu ZS-040012
Kod kreskowy 4006528040012
Producent Zassenhaus
Kolor brązowy
Materiał drewno
Wymiary 12 x 20 x 12,5 cm
Gwarancja 2 lata
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?