Ociekacz na naczynia Flip-up Joseph Joseph

119,00  zł
Projektanci Joseph Joseph stworzyli ociekacz na naczynia Flip-up, który wyposażony jest w składany element do suszenia talerzy (zmieścisz ich 6 szt.). Poza tym jego budowa jest taka sama, jak poprzednich modeli: na macie z wypustkami można suszyć kubki, a umieszczony pośrodku kanalik z odpływem odprowadza wodę wprost do zlewu.
Zapytaj o produkt

Ociekacze na naczynia są świetną alternatywą dla tradycyjnych suszarek, ale trudno na nich suszyć talerze – trzeba kłaść je płasko. Jeśli również preferujesz ociekacze, ale nie chcesz stosować dodatkowego produktu na talerze, marka Joseph Joseph wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Projektanci stworzyli ociekacz na naczynia Flip-up, który wyposażony jest w składany element do suszenia talerzy (zmieścisz ich 6 szt.).

Poza tym jego budowa jest taka sama, jak poprzednich modeli: na macie z wypustkami można suszyć kubki, a umieszczony pośrodku kanalik z odpływem odprowadza wodę wprost do zlewu. Ociekacz posiada antypoślizgowe nóżki.

Jego zaletami są także łatwość przechowywania np. pionowo między szafkami oraz wykonanie z tworzywa sztucznego sprzyjającego łatwemu myciu (przeznaczony do mycia ręcznego).

Ociekacz Flip-up doskonale sprawdzi się w domach miłośników wielofunkcyjnych dodatków.

Więcej informacji
Kod produktu 85139
Kod kreskowy 5028420851397
Producent Joseph Joseph
outlet Nie
Kolor grafitowy
Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary 2.4 x 40 x 31.9 cm (wys. x dł. x szer.)
Gwarancja 2 lata

Jak oceniasz ten produkt?