Wałek drewniany regulowany Sky Joseph Joseph
Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).
• Wałek do ciasta z regulowaną wysokością.
• Na końcach posiada 5 wymiennych nakładek umożliwiających wałkowanie ciasta o grubościach: 2, 4, 6, 8 i 10 mm.
• Nakładki mają inne odcienie koloru niebieskiego i są zrobione z tworzywa sztucznego.
• Korpus wykonany jest z drewna i umieszczono na nim miarkę.
• Cały wałek należy myć ręcznie i osuszyć po umyciu.
• Wałek pozwalający przygotować ciasta o różnej grubości.
• Nakładki są wymienne i całkowicie zdejmowane.
• Miarka na korpusie pozwala zmierzyć średnicę ciasta.
Lubisz przygotowywać pierogi lub ciastka kruche? W Twojej kuchni nie może zabraknąć wałka do ciasta Sky od marki Joseph Joseph.
Posiada on na końcach nakładki, które umożliwiają rozwałkowanie ciasta na wybraną grubość. Dzięki temu ciastka czy krążki na pierogi będą jednakowe.
W komplecie znajdziesz krążki z tworzywa sztucznego (w odcieniach koloru niebieskiego) odpowiednie do uzyskania grubości: 2, 4, 6, 8 i 10 mm.
Chcesz samodzielnie rozwałkować ciasto? Nakładki możesz zdjąć i korzystać z wałka jak z tradycyjnego modelu.
Korpus narzędzia wykonany jest z jasnego drewna i znajduje się na nim miarka - pomoże ona w dokładnym wymierzeniu średnicy ciasta np. na tartę.
Wałek Sky Joseph Joseph przeznaczony jest w całości do mycia ręcznego. Drewniany korpus należy też dokładnie osuszyć po myciu.
Kod produktu | 40114 |
---|---|
Kod kreskowy | 5028420005714 |
Marka | Joseph Joseph |
Kolekcja | Joseph Joseph Sky |
Importer | B3 Sp. z o. o., ul. Ks. Józefa Tischnera 8, 30-418 Kraków, [email protected] +48 735 997 937 |
Kolor | beżowy |
Materiał | drewno, tworzywo sztuczne |
Wymiary | 6,4 x 42 x 6,4 cm |
Przeznaczenie | do kontaktu z żywnością |
Gwarancja | 2 lata |
outlet | Nie |