Żeliwna dwustronna płyta grillowa Skeppshult

619,00  zł
Eco

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Żeliwna płyta grillowa o wymiarach 35,5 x 32,5 cm. Płyta jest dwustronna - jedna strona idealna do smażenia, druga do grillowania.
Dostępność: 21
Czas wysyłki: do 24h
Zapytaj o produkt

Żeliwna płyta grillowa o wymiarach 35,5 x 32,5 cm. Płyta jest dwustronna - jedna strona idealna do smażenia, druga do grillowania.

Szwedzka marka Skeppshult jest znana z wysokiej jakości żeliwnych naczyń, które zatrzymują zaabsorbowane ciepło i rozprowadzają je równomiernie po całym naczyniu, co pozwala na odpowiednie przygotowanie potraw. Jednocześnie naczynia żeliwne na długo utrzymują temperaturę, dlatego idealnie nadają się do serwowania potraw bezpośrednio na stołach.

Od ponad 100 lat firma dba, by naczynia były wytwarzane bez jakichkolwiek chemicznych lub toksycznych substancji. Naturalne surowce oraz tradycyjne metody produkcji powodują, że produkty Skeppshult są w pełni zdrowe w użytkowaniu, naturalne i ekologiczne. Produkty słyną z doskonałej jakości i trwałości, co potwierdzone jest 25-letnią gwarancją na części z żeliwa.

Płyta może być używana na ogniu, kuchniach elektrycznych, ceramicznych oraz na płytach indukcyjnych. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Więcej informacji
Kod produktu 0381
Kod kreskowy 7317930381004
Producent Skeppshult
Kolor czarny
Materiał żeliwo
Wymiary 35,5 x 32,5 cm
Waga ok. 5,9 kg
Gwarancja 25 lat
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?