Zestaw 5 garnków Quality One WMF
Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).
• Zestaw 5 garnków Quality One WMF łączy elegancję z funkcjonalnością.
• Technologia Cool+ chroni rączki przed nagrzewaniem.
• Szeroka krawędź zapewnia komfortowe przelewanie.
• Technologia TransTerm równomiernie ogrzewa powierzchnię garnków.
• Kompatybilne z różnymi rodzajami kuchenek, w tym indukcyjnymi.
• Wykonane z trwałej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan.
• Możesz używać ich w piekarnikach (do 250°C, z wyjątkiem szklanych pokrywek).
• Odpowiednie do mycia w zmywarce.
Zestaw 5 garnków Quality One WMF to połączenie elegancji i funkcjonalności.
Posiadające piękny, elegancki kształt zapewniają nie tylko wyjątkowy wygląd, ale także doskonałe właściwości użytkowe.
Jedną z innowacyjnych cech kompletu jest technologia Cool+, która skutecznie chroni rączki garnków przed nagrzewaniem. Dzięki temu możesz swobodnie manipulować naczyniami podczas gotowania, nie martwiąc się o poparzenia.
Szeroka krawędź umożliwia komfortowe przelewanie potraw i chroni przed rozlewaniem np. na blat.
Technologia TransTerm gwarantuje równomierne nagrzanie powierzchni dna. Potrawy gotują się szybko i równomiernie, a Ty możesz cieszyć się doskonałym smakiem.
Garnki Quality One WMF są kompatybilne z każdym rodzajem kuchenki, włączając w to kuchenki indukcyjne.
Materiał, z którego zostały wykonane to wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10 Cromargan - niezwykle trwała i wytrzymała.
Kompletu Quality One możesz również używać w piekarnikach w temperaturze do 250°C (z wyjątkiem szklanych pokrywek).
Niezależnie od tego, czy gotujesz dla siebie, rodziny, czy gości, zestaw 5 garnków Quality One WMF będzie niezawodnym partnerem w kuchni. Pomoże Ci przygotować wyjątkowe dania na co dzień.
Garnki są odpowiednie do mycia w zmywarce.
Kod produktu | 0774556380 |
---|---|
Kod kreskowy | 4000530654182 |
Marka | WMF |
Kolekcja | WMF Quality One |
Kolor | srebrny |
Producent | WMF Business Unit Consumer GmbH, WMF Platz 1, 73312 Geislingen an der Steige, [email protected] |
Materiał | silikon, stal nierdzewna, szkło |
Przeznaczenie | do kontaktu z żywnością, kuchenka ceramiczna, kuchenka elektryczna, kuchenka gazowa, kuchenka indukcyjna, piekarnik, zmywarka |
Gwarancja | 2 lata |
outlet | Nie |