Zestaw 5 narzędzi kuchennych + tacka Elevate Joseph Joseph
Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).
• Zestaw 5 narzędzi kuchennych z tacką do przechowywania.
• Technologia Elevate w uchwytach - nie brudzą blatów.
• Główki są wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na temperatury do 200°C, a rączki pokryte kolorowym silikonem (do użytku do max. 270°C).
• Narzędzia możesz myć w zmywarce.
• Tackę przecieraj wilgotną ściereczką.
• Komplet najpotrzebniejszych narzędzi kuchennych zawsze pod ręką.
• Łatwy dostęp do łyżek – ułożone na płaskiej tacce.
• Higieniczne gotowanie – główki są utrzymywane ponad blatem.
• Bezpieczne dla delikatnych powierzchni.
• Odporne na wysokie temperatury – do 200°C.
• Łatwe mycie narzędzi – odpowiednie do zmywarki.
Lubisz gotować? W Twojej kuchni nie może więc zabraknąć zestawu praktycznych narzędzi z kolekcji Elevate Joseph Joseph.
Komplet składa się z: 2 łopatek, 2 łyżek kuchennych oraz chochelki. Mają one główki wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na temperatury do 200°C. Natomiast uchwyty są pokryte silikonem w pastelowych kolorach odpowiednim do użytku w max. 270°C.
W narzędziach zastosowano technologię Elevate – obciążnik w rączkach i podpórka na środku utrzymują główki ponad powierzchnią stołu. Gotowanie jest dzięki temu higieniczne, a blaty pozostają czyste.
Narzędzia kuchenne Joseph Joseph umieszczono na płaskiej tacce, który ułatwia wybranie tego, które jest w danej chwili potrzebne - łyżki są bardzo dobrze widoczne.
Komplet świetnie nadaje się jako prezent np. na parapetówkę.
Mycie:
• narzędzia – nadają się do zmywarki,
• tacka – przecieraj wilgotną ściereczką.
Kod produktu | 10543 |
---|---|
Kod kreskowy | 5028420004908 |
Marka | Joseph Joseph |
Kolekcja | Joseph Joseph Elevate |
Importer | B3 Sp. z o. o., ul. Ks. Józefa Tischnera 8, 30-418 Kraków, [email protected] +48 735 997 937 |
Kolor | różne |
Materiał | tworzywo sztuczne |
Wymiary | 9 x 19.8 x 33.7 cm (wys. x szer. x dł.) |
Przeznaczenie | do kontaktu z żywnością, zmywarka |
Gwarancja | 2 lata |
outlet | Nie |