Zestaw 5 narzędzi na stojaku Elevate Sage Joseph Joseph
Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).
• Zestaw 5 kuchennych narzędzi umieszczonych na obrotowym stojaku.
• W komplecie: łyżka do spaghetti, chochelka, łopatka perforowana, łyżka do mieszania, łyżka cedzakowa, łopatka.
• Wykonane z tworzywa sztucznego.
• Zastosowano w nich technologię Elevate: obciążnik w uchwycie oraz podpórkę, które utrzymują części robocze nad blatem.
• Nadają się do używania w naczyniach z delikatnymi powłokami.
• Mycie: narzędzia nadają się do zmywarki, stojak przecierać wilgotną ściereczką.
Dlaczego warto wybrać ten produkt?
• Najbardziej potrzebne narzędzia kuchenne są w jednym miejscu.
• Umożliwiają higieniczne przygotowanie posiłków i nie brudzą blatów (technologia Elevate).
• Możesz używać ich w naczyniach z delikatnymi powłokami.
• Narzędzia nadają się do mycia w zmywarce.
Zestaw 5 narzędzi kuchennych Elevate Sage Joseph Joseph świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. W jego skład wchodzą najbardziej przydatne łyżki i łopatki: chochelka, łyżka cedzakowa, łopatka perforowana, łyżka do mieszania, łyżka do spaghetti oraz łopatka uniwersalna.
Narzędzia wykonane są z nylonu i mają uchwyty pokryte kolorowym silikonem. Możesz używać ich do temperatury max. 200 st. C oraz w naczyniach z delikatni powłokami – nie rysują ich.
Każde z narzędzi Elevate Joseph Joseph posiada w rączkach obciążnik, a na korpusie podpórkę, dzięki którym część robocza nie dotyka blatów. Przygotowanie posiłków jest bardziej higieniczne, a blaty pozostają czyste.
Narzędzia kuchenne Elevate Sage Joseph Joseph umieszczone są na obrotowym stojaku z tworzywa sztucznego.
Możesz myć je w zmywarce, stojak przecieraj wilgotną ściereczką.
Kod produktu | 10540 |
---|---|
Kod kreskowy | 5028420004298 |
Marka | Joseph Joseph |
Kolekcja | Joseph Joseph Sage |
Importer | B3 Sp. z o. o., ul. Ks. Józefa Tischnera 8, 30-418 Kraków, [email protected] +48 735 997 937 |
Kolor | zielony |
Materiał | polipropylen, silikon |
Wymiary | 34 x 23 x 23 cm (wys. x szer. x gł.) |
Przeznaczenie | do kontaktu z żywnością, zmywarka |
Gwarancja | 2 lata |
outlet | Nie |